Poligrafia

Pośród wielu usług, jakie świadczymy znajdują się również usługi druku wysokiej jakości. Do typowych wydruków realizowanych w standardowej ofercie naszych usług należą ulotki, plakaty, foldery reklamowe, papier firmowy. Oprócz zawartości tekstu, merytorycznych informacji oferty jaką przedstawiają ulotki, plakaty, foldery istotne znaczenie ma jakość wydruku tychże materiałów.

Nie rzadko to nie wina projektu i grafika, iż kolory nie są idealnie dopasowane do siebie na wydruku, a zawiniła maszyna w drukarni. Stąd też nasza firma zapewnia nie tylko wysokiej jakości przygotowanie do druku, ale także wyeliminowanie wszelkich pomyłek i błędów drukarskich.

Nowoczesne techniki drukarskie oraz obficie wyposażony w nowoczesne urządzenia drukujące park maszynowy umożliwia nam realizację rozmaitych wydruków oraz zagwarantowanie zadowolenia z naszych usług.

Pracujemy na najlepszych drukarkach, umożliwiamy druk w każdym nakładzie oraz dysponujemy możliwością wydruków wielkoformatowych, druku cyfrowego, offsetowego oraz logowania drukiem. Stosujemy wysokiej jakości farby drukarskie oraz papier, które w połączeniu z profesjonalną obsługą i doskonałymi maszynami tworzą wydruki na miarę rosnących potrzeb klientów.

Nieustannie rozwijamy swą ofertę druku dostosowując się do rynku, nabywając doświadczenia w realizacji nietypowych zamówień jesteśmy w stanie wydrukować niemalże wszystko!

Współpracujemy z wiodącą drukarnią na rynku, dzięki czemu możemy zaoferować nie tylko jakość i terminowość realizacji wielu projektów jednocześnie, ale także atrakcyjny cennik usług. Atutem naszej agencji jest między innymi to, ze staramy się obsłużyć klienta nie tylko ekspresowo, ale także kompleksowo w miłej atmosferze.


Wydruki Offsetowe

Na państwa życzenie przygotujemy wydruk każdej ilości:

  • Kalendarzy
  • Ulotek
  • Notesów
  • oraz innych, na indywidualne zlecenie klienta, do którego potrzeb dopasujemy naszą ofertę. Wszystko zgodnie z obowiązującymi trendami, szybko i w ciekawej kolorystyce.

 

Wydruki Wielkoformatowe

Oferujemy wydruki wielkoformatowe różnego typu. Istnieje możliwość laminowania wydruku z plotera solwentowego. Gdy zdecydują się Państwo na ten rodzaj wydruku, gwarantujemy, że zostanie on wykonany na oryginalnych, specjalistycznych maszynach wysokiej klasy, dedykowanych do tego rodzaju wydruku.

Przykładowe realizacje