Reklama okienna

Szeroko pojęta reklama okienna najczęściej wykorzystuje materiał taki jak Folia solventowa. Często stosuje się ją w druku wielkoformatowym. Jest niezawodna ze względu na najwyższą jakość oraz idealne kolory. Innym czynnikiem jest jego wszechstronność zastosowań. Stosowana głównie do płaskich powierzchni (np. na oknach, tablicach, szyldach, płaskich częściach samochodów). Dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do podłoża. Folię można dodatkowo zabezpieczyć laminatem foliowym, chroniącym wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem ultra fioletowym – UV.

Zewnętrzne wydruki reklamowe

  • reklama okienna – mobilna
  • aplikacje i oznaczenia jakichkolwiek punktów sprzedaży
  • wystrój sklepów – nawigacja działów
  • dekoracje okien i witryn sklepowych
  • elementy scenografii telewizyjnej lub teatralnej
  • reklama na środkach transportu publicznego (okna lub płaskie powierzchnie)

Rodzaje folii wykorzystywanych przez naszą firmę

  • folia dziurkowana OWV “one way vision” znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zachowania widoczności od wewnątrz. W swojej konstrukcji folie mają małe otworki przepuszczające światło tak, aby z jednej strony widoczna była grafika, a z drugiej strony można przez nie swobodnie patrzeć. Stosuje się ją na przezroczystych powierzchniach, na szybach w pojazdach oraz szklanych drzwiach.
  • folia ploterowa doskonale nadająca się do obróbki na ploterach tnących. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Występuje w wersji połyskowej i matowej, dzięki czemu można ją stosować na duże reklamy zewnętrzne, samochodowe, a także w wystawiennictwie targowym.
  • folia podłogowa z laminatem. Wydruki na folii podłogowej stosuje się w sklepach, centrach handlowych oraz halach sportowych. Wydruk składa się z dwóch części: folii podkładowej z nadrukiem oraz z laminatu, który zabezpiecza wydruk przed ścieraniem i przedłuża żywotność grafiki.
Zaufali nam:

Pepco Piano Stokrotka DOZ2 Bonus sklep spożywczy Apteka Niezapominajka Zajączek sklep spożywczy Netrix Natura Mastermedia Bonus sklep spożywczy Kts DOZ ABC Alter Eurocash Minutka sklep spożywczy Eurocash2 Chorten Fines Fundacja darujemy troskę Słoneczko sklep spożywczy