Poligrafia – usługi poligraficzne

Pośród wielu usług, jakie świadczymy znajdują się również poligrafia – usługi poligraficzne – małoformatowy druk o wysokiej jakości. Do typowych wydruków realizowanych w standardowej ofercie naszych usług należą ulotki, plakaty, foldery reklamowe, papier firmowy. Oprócz zawartości tekstu, merytorycznych informacji oferty jaką przedstawiają ulotki, plakaty, foldery istotne znaczenie ma jakość wydruku tychże materiałów.

Nie rzadko to nie wina projektu i grafika, iż kolory nie są idealnie dopasowane do siebie. Najpewniej na wydruku, a zawiniła maszyna w drukarni. Stąd też nasza firma zapewnia nie tylko wysokiej jakości przygotowanie do druku, ale także wyeliminowanie wszelkich pomyłek i błędów drukarskich.

Nowoczesne techniki drukarskie oraz obficie wyposażony w nowoczesne urządzenia drukujące park maszynowy, umożliwia nam realizację rozmaitych wydruków. Dzięki temu możemy zagwarantować pełne zadowolenie z naszych usług.

Pracujemy na najlepszych drukarkach, wykonujemy druk w każdym nakładzie oraz dysponujemy możliwością wydruków wielkoformatowych, druku cyfrowego, offsetowego oraz logowania drukiem. Stosujemy wysokiej jakości farby drukarskie oraz papier. Te ważne elementy w połączeniu z profesjonalną obsługą i doskonałymi maszynami tworzą wydruki na miarę rosnących potrzeb klientów.

Nieustannie rozwijamy swoją ofertę druku dostosowując się do rynku. Cały czas nabywamy doświadczenia w realizacji nietypowych zamówień i jesteśmy w stanie wydrukować niemalże wszystko!

Współpracujemy z wiodącą drukarnią na rynku. Ten ważny element sprawia, że możemy zaoferować jakość i terminowość realizacji wielu projektów jednocześnie. Dzięki temu możemy przedstawić Państwu atrakcyjny cennik usług. Atutem naszej agencji jest to, że staramy się obsłużyć klienta nie tylko ekspresowo, ale także kompleksowo i w miłej atmosferze.

Wydruki Offsetowe

Na Państwa życzenie przygotujemy wydruk każdej ilości:

  • firmowych kalendarzy
  • ulotek reklamowych
  • notesów oznakowanych w Państwa logo
  • oraz innych, na indywidualne zlecenie klienta, do którego potrzeb dopasujemy naszą ofertę. Wszystko zgodnie z obowiązującymi trendami, szybko i w ciekawej kolorystyce.

Wydruki wielkoformatowe

Oferujemy wydruki wielkoformatowe różnego typu. Istnieje możliwość laminowania wydruku z plotera solwentowego. Jeśli zdecydują się Państwo na ten rodzaj wydruku, gwarantujemy, że zostanie on wykonany na oryginalnych, specjalistycznych, wysokiej klasy maszynach.

Zaufali nam:

Pepco Piano Stokrotka DOZ2 Bonus sklep spożywczy Apteka Niezapominajka Zajączek sklep spożywczy Netrix Natura Mastermedia Bonus sklep spożywczy Kts DOZ ABC Alter Eurocash Minutka sklep spożywczy Eurocash2 Chorten Fines Fundacja darujemy troskę Słoneczko sklep spożywczy